WordPress

WORDPRESS NEDİR?

Şık tasarlanmış ara yüzü ile kullanıcıların kişisel web sayfalarını kolay ve pratik bir şekilde oluşturmalarına imkan tanıyan WordPress aynı zamanda kullanıcılara içeriklerini kişiselleştirme imkanı da sunmaktadır.

Kodlarla uğraşıp kendinizi yormanıza hiç gerek yok! Sizi rakiplerinizin önüne geçirecek eşsiz tasarımlar için işinizi bize bırakın! Uzmanlardan oluşan ekibimiz size sizin seçtiğiniz temalar ve içeriklerde WordPress hizmeti verirken sizin tek yapmanız gereken şey kişisel zevkinizi bize aktarmak!

WordPress

NEDEN WORDPRESS’İ TERCİH EDİYORUZ?

01
01
SEO UYUMLULUK

Sitenizin ziyaretçileriniz tarafından hemen bulunması ve sitenizin sektörünüzle alakalı bilinen en doğru bilgiyi en yalın ve amaca uygun bir biçimde vermesine SEO uyumluluk denmektedir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz ile aramalarda üst sıralarda olacağınız özgün ve etkili bir web sitesi oluşturuyoruz.

03
03
TASARIMLAR

WordPress içerinde binlerce güzel tasarım, tema ve şablonlar barındırmaktadır. Bu sayede sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilir istediğiniz şekli verebilirsiniz. Sınırsız sayıdaki bu seçeneklere göz atmak ve bilgi sahibi olmak için web tasarım portföyümüze göz atın.

02
02
İŞLEVSELLİK

WordPress kullanmamızın nedenlerinden bir diğeri de çok çeşitli eklentilerinin olmasıdır. Sitenizin ihtiyaçlarına göre eklentilerden faydalanarak sitenizin işlevselliğini arttırıyoruz. Sitenizin açılma hızı, güvenlik, dil eklentileri, beğen ve paylaş butonları gibi eklentiler ile bütçenizi aşmadan sitenize olan trafiğin yoğunlaşmasını sağlıyoruz.

04
04
GÜVENLİK

Bir web sitesi oluşturduğunuzda sizin için en önemli faktöre kuşkusuz sitenizin güvenliği olacaktır. Uzmanlardan oluşan ekibimiz ile SSL yüklemek, yönetici parolasını güçlü hale getirmek, yönetici kökünü geliştirmek gibi işlemleri uygulayarak güvenliğinizi üst seviyeye çıkarıyoruz.