Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), bir web sitesinde istenen bir işlemi gerçekleştiren kullanıcıların yüzdesini artırma uygulamasıdır. Alanında uzmanlardan oluşan ekibimizdeki Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) uzmanlarımızın yardımıyla sitenizdeki sorunlu kısımlar giderilir ve sitenize olan trafiği arttırarak hedeflerinize ulaşmanız sağlanır.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu İçeriği

Web sitenizde daha yüksek bir dönüşüm oranı elde etmek için doğru dijital pazarlama taktiklerini kullanarak, pazarlamaya harcadığınız paranın aslında yalnızca satışlarda değil, aynı zamanda her web sitesi ziyaretçisiyle uzun vadeli ilişkiler kurmada da karşılığını vermesini sağlayabilirsiniz. Dönüşüm Oranı Optimizasyonun yanında SEO ve tıklama başına maliyet kampanyaları ile maksimum verime ulaşabilirsiniz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu Süreci Şunları İçerir;

01

Uzmanlarımız tarafından arama sorgusu amacını incelemek

02

Uzmanlarımızın tasarlayacağı etkili açılış sayfası düzeni ve içeriği

03

Ekibimizin karar vereceği güçlü bir değer teklifi oluşturmak

04

Markanız adına etkileyici bir harekete geçirici mesaj oluşturmak

05

Sezgisel ve kullanıcı dostu bir ödeme / iletişim süreci

06

Dönüşüm oranı seviyenizi yükseltmek için veriye dayalı öneriler

07

Çeşitli düzeylerde A / B testi -

08

Sitenizdeki trafik akışını derinlemesine inceleyerek ve ayrılma noktalarını izole ederek derinlemesine Google Analytics incelemesi.

09

CRO pazarlama stratejileri planlama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Sitenize olan dönüşümü arttırıp daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız beklemenize gerek yok!
  • Yalnızca dönüştürme sorunlarınızı teşhis etmekle kalmaz, aynı zamanda bunların çözülmesi sürecinde de yanınızdayız! Web tasarımı , SEO ,sosyal medya , web barındırma , içerik yazma ve çok daha fazlasını da sunan bir ajansıyız !
  • İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel dönüştürme optimizasyon hizmetleri sunuyoruz. Buna ilave olarak sadece karşılaştığınız sorunları iyileştirmekle kalmıyoruz olası karşılayabileceğiniz sorunları da detaylı denetimlerimiz sonucunda ortaya çıkarıp gideriyoruz.
  • Otomatik bir denetim çalıştıracak ve dönüşüm oranı pazarlama kırmızı bayraklarını arayacak birçok dönüşüm optimize edici araç mevcuttur. Ancak, otomatik bir denetim size bir görüntünün veya başlığın yanlış mesajı ilettiğini veya potansiyel bir müşteriyi kapatabilecek diğer inceliklerin çoğunu size söyleyemez Thelega Business Solution olarak bu paha biçilemez bilgileri size sağlıyoruz.