E-Mail Pazarlaması ve Kampanya Hizmetleri

Neden E-Mail Pazarlamasını Kullanmalısınız?

Çünkü iş stratejinizde en etkili dijital pazarlama biçimini kullanmanız markanızın yararına olacaktır. Yapılan araştırmalara göre E-posta yoluyla pazarlanan ürünleri satın alan kişiler, e-posta teklifleri almayanlara göre daha fazla harcadığı saptanmıştır. Markanızın hala bir e-mail stratejisi yoksa, satışlarınızı artırmak ve müşterileriniz ile etkileşime geçmek için şimdi başlayabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından işletmeniz için özel olarak geliştirilmiş kampanyalar ile hedeflerinize ulaşmanız artık çok kolay!

E-Mail Pazarlaması ve Kampanya Hizmetleri

E-Mail Bülten Kampanyaları Hizmetimiz

01
check

Pazarlama hedeflerinize uygun olarak hedeflenmiş e-posta pazarlama kampanyalarınızı oluşturacak ve yöneteceğiz. Bloğunuzdan kitle güncellemelerinden e-postayla okuyucularınıza beslemeler veya alıcılarınızın satış huninizde nerede olduğuna bağlı olarak koşullu takip e-postalarıyla oluşturulmuş otomasyonlar oluşturmayı içerebilir.

02
check

Her e-posta bülteninin içeriğini ideal hedef pazarınıza hitap edecek şekilde kişiselleştirmek için çalışıyoruz. Aboneleriniz, onlara tam olarak duymak istediklerini söyleyen ve onlara tam olarak satın almak istediklerini sunan e-posta kampanyalarını aldıklarından emin oluyoruz.

03
check

E-posta ile pazarlama etkili bir satış stratejisi olsa da birçok işletme sonuçları nasıl izleneceğini bilmiyor. E-posta ile pazarlama da müşterilerimiz için bunu kolaylaştırıyoruz

04
check

E-posta kampanyanızın sonuçlarını, istediğiniz zaman Google Analytics gösterge tablonuzu kontrol ederek izleyebilirsiniz. Alıcıların web sitenizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair daha derin bilgi sağlamak için e-posta kampanyalarını Google Analytics'inizle bile entegre edebiliriz.

05
check

Okuyucularınızın sadece düz metin iletişiminden ziyade profesyonel tasarıma sahip e-postaları tercih ettiğini biliyoruz. Yetenekli tasarımcılarımız ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış, marka kimliğinize uygun bir e-posta şablonu tasarlamak ve geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Tüm e-posta şablonlarımızı her boyuttaki cihazda duyarlı olacak şekilde tasarlayarak herhangi bir masaüstü veya mobil cihazda doğru şekilde işlenmelerini sağlıyoruz.

06
check

E-posta bülten listenizin istikrarlı bir şekilde büyümesini sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Bunu, e-posta bülteni kayıtlarını teşvik etmek için sitenizi optimize ederek yapıyoruz. Uzmanlarımız yalnızca listenizi büyütmeye değil, aynı zamanda tüm posta kutusu sağlayıcılarında gönderme itibarınızı iyi durumda tutacak şekilde yapmaya odaklanır.

07
check

Benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış e-posta kampanyaları oluşturacağız, bunları yöneteceğiz ve web sitenize yönlendirilen trafik ve satış / potansiyel müşteri odaklı satışlar dahil olmak üzere verimlilikleri hakkında size ayrıntılı raporlar vereceğiz.

E-Mail Pazarlaması ve Kampanya Hizmetleri

E-Mail Pazarlamasının Yararları

Yapılan araştırmalara göre, müşteriler e-posta pazarlama iletişimi aldıkları bir markaya daha fazla harcadığı ortaya çıkmıştır.

E-posta ile pazarlama, potansiyel müşteriler kazanmak için en iyi pazarlama yöntemlerinden biridir ve çok yüksek bir yatırım gelirine sahiptir. E-posta pazarlamasının faydaları:

1 - Farklı Kitlelere Yönelik Özel İletişim
Kişiselleştirilmiş iletişim, hedef kitlenize ulaşmak için e-posta pazarlamasını kullanmanın birçok avantajından biridir. Geleneksel pazarlama yöntemleri, bir hedef kitleye genel bir mesaj ileten geniş bir mesaja odaklanırken, e-posta ile pazarlama, doğum günleri, bölgeler, CLV (müşteri ömrü) gibi kriterlere göre kişiselleştirilmiş mesajlar ve veriye dayalı kampanyalar sunmanıza olanak tanır. Üstelik bu kampanyaları e mail yolu ile yapmak size fazladan masrafa yol açmaz!
2 - Basit ve Zaman Kazandıran Dağıtım
Geleneksel pazarlamadan önemli ölçüde daha az emek gerektirir. E-posta pazarlaması, birkaç dakika içinde tüm hedef kitlenizle iletişim kurmanıza ve etkileşim kurmanıza olanak tanır.
3 - Test Maili ve Optimizasyon
E-posta kampanyasının hemen hemen her bileşeni, konu satırından gönderilen zamana, kampanyanın içeriğine kadar test edilebilir. Bu, e-posta kampanyalarınızla en fazla etkileşimi sağlamak için stratejinizi nerede gözden geçirmeniz gerekebileceğine dair değerli bilgiler sunar..
4 - Uygun Maliyetli
Pazarlama yöntemleri arasında en maliyetsiz olan yöntem e mail pazarlamasıdır. Yapılan araştırmalar ile e mail kampanyalarının diğerlerine göre yüzde 20’ye yakın bir oranda daha az maliyetli olduğunu göstererek bunu kanıtlamıştır..
5 - Müşteri Bağlılığı Oluşturmanızı Sağlar
Müşteri sadakati, tüketicinin işletmeniz veya markanızla düzenli etkileşime girmesini gerektirir. Müşteri ile rutin e-posta pazarlama iletişimi, herhangi bir şirketin satışları arttırmasını sağlar.
6 - E-posta İzleme ve Analiz
Açık oranları, tıklama oranları ve tıklama oranları, hemen çıkmalar ve dönüşümler kampanyaların performansına ilişkin değerli bilgiler sağlar.
7 - Erişim Alanınız Artar
Gün içerisinde farklı akıllı cihazlardan rutin olarak mail kutumuzu kontrol ediyoruz bunu göz önünde bulundurduğumuzda e mail kampanyalarının sorunsuz bir şekilde daha çok insana ulaştığını söyleyebiliriz.

E-Mail Pazarlaması ve Kampanya Hizmetleri

İŞLETMENİZ İÇİN BİR E MAİL KAMPANYASI BAŞLATIN!

Daha yüksek bir yatırım getirisi, gelişmiş verimlilik, erişilebilirlik ve müşteri sadakatinde bir artışın tadını çıkarmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve size e-posta ile pazarlama çabalarımızın işletmenizi veya markanızı büyütmenize ve tanıtmanıza yardımcı olabileceği tüm yollar boyunca yanınızda olalım.

Bizimle çalışma süreciniz boyunca alacağınız ek hizmetler şu şekilde olacak:

  • Size özel oluşturulmuş, tamamen duyarlı e-posta şablonu tasarımları
  • Tam hizmet e-posta pazarlama kampanyası stratejisi, kurulumu ve yönetimi
  • Uzman e-posta otomasyonu kurulumu
  • A / B kampanya testi
  • Öngörüler ve aylık e-posta pazarlama raporları
  • İçerik yazma, fotoğrafçılık ve video konusunda uzmanlaşmış yaratıcı ekibimize erişim
  • Abone büyütme kampanyaları
  • Özel hazırlanmış liste segmentasyonu Sosyal medya , PPC ve SEO dahil olmak üzere ajansımızın diğer pazarlama kanallarıyla işbirliği.