E-Ticaret Optimizasyonu

E-Ticaret Optimizasyonu Nedir?

E ticaret sitenizin kalitesini ve performansını iyileştirmek üzere e ticaret sitenizi ve sitenizdeki içeriği düzenleme işlemidir kısacası sitenizi en iyi haline getirme sürecidir. Web sitenizdeki her şey kullanıcıları kasıtlı olarak nihai hedefe yönlendirmelidir: ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almak.

01
01

Tüm büyük arama motorları olan Google, Yahoo ve Bing için optimize ediyoruz ve bu arama motorlarına uygun SEO hizmeti sunuyoruz.

03
03

Anahtar kelime araştırmasının önemini farkında olduğumuz için kapsamlı anahtar kelime araştırması yapıyor ve birçok e-ticaret sitesinin ortak tuzaklarından kaçınmanıza yardımcı oluyoruz. Bizim için ürünleriniz adına doğru isimleri ve açıklamaları seçmek çok önemlidir.

05
05

Ürünlerinize dahil ettiğiniz içeriğin doğru şekilde optimize edildiğinden emin oluyoruz.

02
02

Uzmanlarımız çevrimiçi mağazanızın düzenli ve kullanışlı olmasını sağlamak için çalışıyorlar.

04
04

Sitenizin optimize etmenin yanında ürünlerinizin arama motorlarında görünür olmasını sağlamak için Tıklama Başına Ödeme kampanyanızı da yöneteceğiz

06
06

İlgi çekici ve etkileyici içeriklerin ziyaretçilerinizi müşterilerinize dönüştürebileceğini çok iyi bildiğimizden sitenizin harekete geçirme çağrısına ve ilgi uyandıran içeriğe sahip olmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Optimizasyonu

Size Özel Tasarlanmış E-Ticaret Sitesine Sahip Olmanın Faydaları

E-Ticaret Optimizasyonu

Neden Kişisel Web Sitesi Tasarımınızda Alanında Uzmanlaşmış Bir Firmayla Çalışmalısınız?

01

Mevcut ve olası rekabetinizden sıyrılmak istiyorsanız, özel web tasarımında uzmanlaşmış bir şirket ile çalışmanız gerekmektedir. WordPress gibi platformlarla çalışmanın yanı sıra, alanında uzmanlar , Shopify çözümlerde de oldukça tecrübelidir.

02

Kendi e-ticaret vitrininizi kendiniz yönetmekle ilgileniyor olsanız bile alanında uzman bir şirket ile ekip oluşturmak, süreciniz için gereklidir çünkü; Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve mesajlarınızı nasıl daha iyi aktaracağınızı öğrenirsiniz.

03

Profesyonel web sitesi tasarımcıları ve geliştiricileri, bir tablet veya mobil akıllı telefon kullanarak göz attıklarında tüm kitleyi yabancılaştırmanıza engel olan duyarlı ve mobil uyumlu tasarım konusunda oldukça bilgilidir.

04

En son tasarım ve tarama trendlerine ayak uydurabilmeniz amacıyla web geliştiricileri ve tasarımcıları, müşterilerine sektördeki mevcut trendlere ve tasarım standartlarına uygun birinci sınıf benzersiz tasarımlar sunmaktadırlar.

05

Kendi işiniz ve markanız için bir e-ticaret platformuna sahip olmanın neden önemli olduğunu anlamak çok önemlidir. Doğru e-ticaret web tasarımı ve kurulumuyla, sağladığınız ürün ve hizmetlere yatırım yaparken işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinme motivasyonu olan hedeflenen kullanıcıları çekerken veriminizi en üst düzeye çıkarın.