İçerik Yazarlığı

Optimize edilmiş her web sitesinin kaliteli içeriğe ihtiyacı vardır!

İçerik yazarlığı herhangi bir çevrimiçi stratejinin oldukça önemli bir parçasıdır. Web sitenize arama motorları ve web sitenizin ziyaretçileri için optimize edilmiş içeriğe sahip olmasına mı ihtiyacınız var? Web siteniz için içerik yazmanız ve son teslim tarihlerini karşılamanız mı gerekiyor? Bunun yerine bu görevleri bize devredin!

check

Etkili web siteleri, markalarını veya hizmetlerini en iyi şekilde temsil etmek için kaliteli içerik gerektirir. Web sitenizin satış hedeflerinize ulaşmasını istiyorsanız, arama motoru optimizasyonu yapı profesyonel web sitesinin gerektirdiği yüksek standartlarda bir içerik yazma hizmetini güvenle sunuyoruz.

02
check

Sitenizin amacını en iyi nasıl ileteceğiniz konusunda sizinle yakın çalışma içinde bulunacağız.

03
check

Derinlemesine araştırmalar yaparak hikayenizi verimli ve dinamik bir şekilde anlatan içeriği uyarlamak için çalışacağız.

04
check

Size yarar sağlamak amacıyla rakiplerinizi inceleyecek, zayıf yönlerini analiz edecek ve içeriğinizi ayarlayacağız.

05
check

Ziyaretçiden müşteriye dönüşümü teşvik etmek ve en iyi anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini belirleyerek sitenize trafik çekmeyi amaçlıyoruz

06
check

Mükemmel arama motoru optimizasyonu becerilerine sahibiz ve web sitenizin içeriğini yazarken uzmanlığımızı uygulayacağız.

07
check

Yöntemlerimizi arama motorlarının sunduğu her yeni güncellemeyle eşleşecek şekilde sürekli güncelliyoruz.

08
check

İçerik hazırlama sürecinden ve web sitelerinde pratik uygulamasından zevk alıyoruz ve içerik kalitemiz bu bağlılığı ve mükemmellik arzusunu yansıtıyor.

09
check

Zamanımızı verimli kullanarak müşterilerimize zaman kazandırıyoruz.

E-Ticaret optimizasyonu

İçerik Oluşturma Sürecimiz

01

Arama motorlarını ve İnternet topluluğunu hedeflemeyi çok iyi bilsek de müşterilerinizi en iyi siz tanıyorsunuz, bu nedenle içeriğinizi yazarken istediğiniz kadar dahil olmanızı istiyoruz.

02

Özel bir İçerik Uzmanına erişiminiz olacak ve görmek istediğiniz revizyonları talep ederek düzenli iletişim halinde olacaksınız.

03

İdeal tüketicinizi ve sitenizi ziyaret edip içeriği okumaya başladıklarında nasıl hissetmelerini istediğinizi anlatın. Hedeflenen müşterilerinizin kişilerini bile geliştirmede yardımcı olalım.

04

Ziyaretçilerinin okuyacağı içeriğin tonunu ve ifade şeklini seçebilirsiniz. İster resmi ister gündelik olmasını isteyin, yazı stilimizi ihtiyaçlarınıza uygun hale getiriyoruz.

05

İçerik yazarlığı konusundaki tecrübelerimize bağlı olarak kendimize güveniyor ve arama motorlarının yanı sıra hedef kitlenize hitap edecek işler çıkaracağımızı biliyoruz. Size özel hazırlanmış içeriği istediğiniz zaman inceleyebilir ya da dilerseniz sürece hiç dahil olmayabilirsiniz. Sizin kararlarınıza bağlı kalarak bize ilettiğiniz her görüş ve talebi dikkate alıyoruz.