Kullanıcı Uyumlu Web Tasarımı

Herhangi bir siteye içerik okumak için girdiğinizde ve sitenin telefonunuzun ya da tabletinizin ekranına uyumlu olmadığını yazıları görmek için sürekli elinizle ekranı kaydırmak zorunda kaldığınızı düşünün, ne hissederdiniz? Kesinlikle o siteden memnum kalmazdınız ve muhtemelen bir daha ziyaret etmezdiniz. Teknolojinin giderek geliştiği ve mobil kullanımın giderek yaygınlaştığı günümüzde kullanıcı uyumlu web sitesi tasarımları yaparak bu durumun önüne geçiyoruz.

Kullanıcı Uyumlu Web Tasarımı Nedir?

Kullanıcı uyumlu web tasarımı farklı mecralara göre boyutlandırılabilen uyumlu tasarımlardır. Kullanıcı uyumlu web tasarımları mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre ayarlanır ve mobil cihazınıza göre otomatik boyutlanır. Sitemizi şu an telefonunuzdan ya da tabletinizden ziyaret ediyorsanız demek istediğimizi anlamış olmalısınız. Her türlü cihaza erişim sağlayabilen özel kodlar sayesinde kullanıcı uyumlu web siteleri tasarlayabiliyoruz.

KULLANICI UYUMLU WEB TASARIMI HİZMETLERİMİZ

Sitenizi her türlü cihazda uyumlu hale getirmek için neler kullanıyoruz?

01
01
Uyumlu Izgaralar

Kullanıcı web sitenizin kenarlarını bilgisayarındaki formatta görür ve sürekli ekranla oynamak zorunda kalmaz.

02
02
Uyumlu Görseller

Web sitenizdeki görsellerin kalitesini ve boyutunu bozmadan mobil cihazlarınızda görüntülenmesini sağlar.

03
03
Medya Taraması

Sitenizi her türlü akıllı cihazın ekran boyutuna adapte edebilen CSS teknolojisidir.

Teknolojinin geldiği nokta günümüzde her türlü cihazın etkileşim odaklı ve uyumlu olması zorunlu hale getirdi. Hayatımızın her alanında telefonlarımız ve diğer akıllı cihazlarımız bizimle bütünleşmiş bir halde. Hayatımızın ortasında yer alan bu akıllı cihazların uyumlu olması da mecburi hale geldi. Rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, çoğu rakibinizin geri kaldığı bu alanda kullanıcı uyumuna önem verin ve bu yarışta lider olun.