Online İtibar Yönetimi

Dijital mecraların öneminin her geçen gün arttığı günümüzde aldığınız geri bildirimler de işletmeniz için hayati bir öneme sahip hale geliyor. Sahte hesaplar, sahte kişiler, protesto olayları, saldırgan kullanıcı grupları ve arama motorlarında çıkan olumsuz içerikler büyük online krizlere yol açabilir ve online itibarınıza geri dönülemez hasarlar verebilir. Bu durumun işletmenizin geleceği açısından ne kadar stresli ve zorlu bir süreç olabileceğinin farkındayız ve sizin için itibarınızı aktif bir şekilde yöneterek, olumsuz müşteri geri bildirimlerini en aza indiriyor ve çevrimiçi varlığınızı olabildiğince olumlu tutuyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi Hizmetlerimiz

01
01

Alanında uzmanlarından oluşan ekibimiz, nereden geldiklerine bakıp bunları düzeltmek için bir plan hazırlayarak olumsuz incelemelerden kaynaklanan hasarları onarmaya ve hafifletmeye yardımcı oluyorlar.

02
02

Ekibimiz şirketiniz adına yapılan tüm değerlendirmeleri sürekli takip halinde olur ve sizi tam zamanlı olarak bilgilendirir.

03
03

Ekibimiz ayrıca yeni, olumlu incelemeler yapılmasına yardımcı olmak için ilgi uyandıran içerikler hazırlayarak işletmenizi ve itibarınızı kontrol altında tutmayı amaçlar.