Pazarlama Otomasyonu

Günümüzün dijital odaklı çağında, işletmeler oldukça rekabetçi ve hızlı tempolu olarak birbirleriyle rekabet etmektedir. Çevrimiçi bir varlık oluşturmak yeterince zordur, ancak bu varlığı sürdürmek ve rekabete ayak uydurmak daha da zordur. Bunun için iyi bir stratejiye ihtiyacınız vardır

Pazarlama Otomasyonu Ne Demektir ve Neden Buna İhtiyacınız Var?

  • Pazarlama görevlerine ve faaliyetlerine ayak uydurmaya çalışmakla zorlanıyorsanız veya sonuç vermeyen pazarlama çabalarına para harcamaktan bıktıysanız, pazarlama otomasyonundan tam olarak size göre demektir.
  • Pazarlama otomasyonu, şirketlerin e-postalar, sosyal medya gönderileri ve diğer web sitesi eylemleri gibi gönderileri otomatikleştirmesini sağlayan bir sistem veya yazılım türüdür.
  • Pek çok küçük ve orta ölçekli işletme, pazarlama otomasyonunun güçlü sonuçlarını gördüğü için, bu alan sürekli olarak ivme kazanmaya devam ediyor.
  • Pazarlama otomasyonunu kullanarak, pazarlama görevlerini daha verimli bir şekilde yönetebilir, düzenleyebilirsiniz.
  • Pazarlama otomasyonunun satış sürecini olumlu yönde etkilediği ve hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olduğu da kanıtlanmıştır.
Pazarlama Otomasyonu

Neden Pazarlama Otomasyonunda Bizi Seçmelisiniz?

Reklam ve pazarlama çabalarınızı kolaylaştırmak ve potansiyel müşteri oluşturmayı artırmak için dijital pazarlama otomasyonunu kullanarak hedefe dayalı kampanyalar oluşturan bir ajansız. Markanızla olan deneyimlerini iyileştirmek ve ayrıca dönüşüm oranlarını artırmak, amacı ile potansiyel alıcılarınızın davranışlarına, ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına odaklanıyoruz. Nihai hedefimiz, işletmelerin pazarlama bütçelerini verimli harcamalarına yardımcı olmak ve en çok potansiyel müşteriyi ve satış fırsatlarını sağlayan kanalları güçlendirmeye odaklanmaktır.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz pazarlama otomasyonunda aşağıdaki hizmetlerle işletmenize yardımcı olabilir:

01

İşletme hedeflerinizle uyumlu bir pazarlama stratejisi belirleme.

02

Satış ve pazarlama faaliyetlerini düzenlemek

03

Müşteri profilinizle uyumlu sağlam bir içerik pazarlama stratejisi oluşturmak

04

Her bir pazarlama kanalı aracılığıyla potansiyel müşterileri takip etmek.

05

Alıcı davranışını incelemek

06

Markanızı ve mesajınızı uygun kanallar aracılığıyla tanıtmak

07

Trafiği nitelikli potansiyel müşterilere dönüştürmek için tasarlanmış etkili açılış sayfaları tasarlamak

08

İdeal müşterilerinize hitap eden bir lider besleme stratejisi tasarlamak ve geliştirmek

09

Sonuçlarınızı izleyerek ve pazarlama yatırım sonuçlarının geri dönüşünü iyileştirmek

Bizimle birlikte çalışarak pazarlama otomasyonunun işletmeniz için gerçekten işe yaramasını sağlayabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin!