Tıklama Başına Maliyet (PPC) Nedir?

Tıklama başına ödeme pazarlaması, marka bilinirliği oluşturmak, marka tekliflerini tanıtmak için kullanılan arama modelidir. PPC ile, reklam verenler yalnızca bir kullanıcı PPC reklamlarını her tıkladığında ödeme yapar dolayısıyla tıklama başına ödeme adı da buradan gelir. SEO gibi sitenize trafik sağlama yöntemidir diyebiliriz.

01
01

Yatırımlarınızın ve emeklerinizin karşılığını alma beklentisi içindeyseniz tıklama başına maliyet pazarlaması alanında uzman bir ajansla çalışmanız gerekmektedir. Thelega Business Solution olarak Google reklamları ve sosyal medya kampanyalarında uzman bir ekibe sahibiz.

03
03

Kapsamlı anahtar kelime çalışmamız ile doğru sözcüklerle görüntülendiğinizden emin oluyor ve süreç boyuncu bu durumu yakından takip ediyoruz.

05
05

PPC yönetim hizmetlerine yatırım yapmak, ürün ve hizmetlerinizi hedef müşterilerinizin vakit geçirdiği yerlerde göstermenin kesin bir yoludur. PPC reklamcılığı ile pazarlama huninizin farkındalık aşamasını yakalıyoruz ve markanızı fark etmeleri için daha fazla müşteri ve yüksek dönüşüm sağlamayı amaçlıyoruz.

07
07

Tıklama başına ödeme reklam hizmetlerinin en büyük avantajlarından biri, kampanya başladığında anında sonuç alabilmenizdir. Ekip olarak en kısa sürede dönüşüm almanızı sağlıyoruz.

09
09

Google Analytics, size tıklama başına ödeme kampanyanızın performansının net bir resmini sağlamak için, görüntüleme gösterimleri, tıklamalar ve dönüşümler gibi kampanya ölçümlerinizi izliyoruz ve bu ölçüm sonuçlarınızı PDF formatında size iletiyoruz.

02
02

Tıklama başına maliyet pazarlamasındaki çalışmalarımız ile dönüşümlerinizin ve kazancınızın artarak işletmenize fayda sağlamaları için çaba sarf ediyoruz.

04
04

Birlikte çalışarak geri dönüş hacmi yüksek kampanyalar yaratıyoruz.

06
06

Tıklama başına ödeme hizmetleri, satın alma kararı verme olasılıklarının yüksek olduğu bir zamanda en alakalı kitlelere öncelik verir. Buna ilave olarak, PPC, cinsiyet, yaş grubu, konum ve diğer demografik özelliklere göre belirlenmiş müşteri gruplarıyla bağlantı kurmanıza olanak tanıyarak hedef kitlenizi belirliyoruz.

08
08

Karşılaştırmalı testlerimiz yardımıyla farklı özelliklere sahip reklamların etkinliğini ölçerek maksimum verimi almanızı sağlıyoruz

10
10

PPC yönetimi, marka bilinirliğini artırmada ve web sitenize hedeflenen trafiği yönlendirmede SEO ile etkili bir şekilde çalışır. Bu ise bize diğer işlevsel sayfaların yanında satış odaklı geliştirilmiş bir sayfa oluşturma özgürlüğü tanıyor.

Shopıfy web tasarımı

PPC’de Uzman Bir Ajansı Tercih Etme Sebepleriniz

01
Uzmanlardan oluşan bir ekibe sahibiz

Dijital pazarlama alanına girmenin ana zorluklarından biri pozisyonların çoğunun diğer işler kadar "standart" olmamasıdır.Tek başınıza bu işi yapmanız oldukça zordur ancak endişelenecek bir durum yok siz sadece bize bırakı! Uzmanlardan oluşan ekibimiz PPC'nin teknik özelliklerinde gezinmenize ve SEO ve çevrimiçi pazarlama kampanyalarınızla etkili bir şekilde entegre etmenize yardımcı olur. Tıklama başına ödeme yönetim ajansımızla ortak olun ve uygun maliyetli PPC reklam hizmetlerinin avantajlarından yararlanın.

02
Müşterilerimizi Dinliyoruz

Sizi memnun edebilmek için fikirlerinizi dinliyor ve önem veriyoruz ve fikirlerinizi harekete geçiriyoruz.

Tıklama Başına Maliyet Raporlaması

  • Sizin için yaptığımız çalışmalardan elde edeceğiniz kar sonuçlarını size özel olarak hazırladığımız raporlardan takip edebilirsiniz.
  • Sitenizin Google Analytics raporuna veya özet bir PPC performans detayına göz atabilirsiniz.
  • Veriminizi maksimum seviyeye çıkarmak için kullandığımız anahtar kelimelerin sitenizi nasıl üst sıralara çıkardığını müşteri gösterge panelimiz sayesinde takip edin.
  • Her ay tarafınıza PPC kampanyanız üzerindeki ilerlemelerinizi gösteren ayrıntılı raporlar gönderiyoruz.
  • Size özel olarak yetkilendireceğimiz PPC uzmanı tarafından düzenli olarak bilgi alabileceksiniz.
  • Size özel yetkilendirdiğimiz PPC uzmanı ile kampanyanız hakkında merak ettiklerinizi, aklınıza takılanları ve fikirlerinizi her an iletebilmek adına sürekli iletişim halinde olabileceksiniz.