Video Prodüksiyon Hizmetleri

Yüksek Kaliteli Video İçeriği

Baştan sona yüksek kaliteli video içeriği ile videonun gücünden yararlanarak dijital pazarlama etkileşimlerinizi artırın. Şirket içi prodüksiyon ekibimiz, her seferinde izleyicilerinizi ‘şaşırtmak’ için en büyüleyici görsel deneyimi üretebilir, film şeridi oluşturabilir, yönetebilir ve düzenleyebilir.

Video Prodüksiyon Hizmetleri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ekibimiz her ölçekte ve türden projeyi halledebiliriz. Kendi kameralarımız, aydınlatmalarımız, değiştiricilerimiz, yalpa çemberlerimiz / sabitleyicilerimiz ve profesyonel ses sistemimiz var. Post prodüksiyon, en son ekipmanlarla ofisimizde içinde yapılır. Uzmanlığa sahip yazarlarımız ile yaratıcı hizmetlerden teslimata kadar video prodüksiyonunun her yönünü gerçekleştirmek için yapımcılar ve görüntü yönetmenlerinden oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Kapsamı ne olursa olsun her projeye en üst düzeyde profesyonellikle yaklaşıyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmetleri

Video Prodüksiyon Hizmetimizin Aşamaları

01
01
Üretim Öncesi

Video prodüksiyon sürecinin en önemli aşamalarındandır. Dikkatli hazırlanmayı ve ayrıntılı planlamayı gerektirir. Hangi kareleri yakalayacağımızı bilmek amacıyla planı oluşturup, plana uygun hareket etmeyi asla atlamayız. Bu sayede pratik, tutarlı ve bütçe dostu bir çekim gerçekleşir.

03
03
Üretim Sonrası

Yetenekli editörlerimiz ve en yeni yazılımlarımız ile çekimlerinizi en etkileyici haliyle bir bütün haline getiririz. Üretim sonrası hizmetlerimiz arasında :2D ve 3D animasyon, seslendirme, görsel efektler, müzik, ses tasarımı ve renk derecelendirme vb yer almaktadır. Eğer hayal edebiliyorsan, yapabiliriz!

02
02
Üretim

Işık kamera motor! İster belirli bir mekanda, ister stüdyoda veya sokakta çekim yapalım profesyonel ekibimiz projeniz için en yüksek kalitede çekimler yapmaya hazır. Yönetmenimiz prodüksiyonu denetleyerek tarafınıza iletir.

04
04
Teslimat

Son videoyu istediğiniz herhangi bir ortamda alabilirsiniz. Bunun yanında Youtube ve Instagram gibi video platformlarına aktarılmasını talep edebilirsiniz ya da eğer isterseniz videonuzu web sitenize yükleyebiliriz.