Yerel Arama Motoru Optimizasyonu

İşletmenizin SEO yerel arama sorgularında üst sıralarda yer almasını ve gelir artışı elde etmesini sağlamak için dönüşüm odaklı yerel SEO hizmetleri sunuyoruz. Ekibimizdeki uzmanlar tarafından geliştirilen özel metotlar yardımıyla rekabet ortamında avantaj elde etmenizi sağlıyoruz.

Yerel Arama Motoru Optimizasyonu

Yerel Seo Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

01
01

Projemizin başında web ortamında faaliyetinize dair detayları araştırıp kontrol ediyoruz ve bu sayede yerel platformlarda yaptığınız işleri duyurabilmek ve bağlantılar kurup genişletmenize yardımcı olmak için doğru yerde doğru zamanda bulunmanızı sağlıyoruz.

03
03

İşletmenize en fazla değeri sağlayan bağlantıları çekmek için işletmenizin başka bir web sitesinde referans olarak verilmesine ve işinizden bahsedilmesini sağlıyoruz.

02
02

Google Benim İşletmem, Bing ve Yahoo’da local optimizasyonunu içerir. Bu iş profillerinin aynı marka kimliğini taşımasını ve hedef konumunuz veya hizmet bölgeniz için optimize edilmesini sağlıyoruz.

04
04

Çevrimiçi incelemeler şirketiniz hakkında olumlu kanıtlar sağlayabilir ve müşteri güvenini artırmaya yardımcı olabilir. Çevrimiçi incelemeler şirketiniz hakkında olumlu kanıtlar sağlayarak ve müşteri güvenini artırmaya yardımcı oluyoruz.

05
05

Pazar potansiyelinizi artırmak için kapsamlı yerel dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Yerel SEO uzmanımız, kampanya performansınıza ilişkin net bir genel bakış sağlamak için Google Analytics sonuçlarını düzenleyerek her ay size sunar aynı zamanda görüşmek istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, her zaman telefonla veya e-posta ile ulaşabilirsiniz. Yerel SEO uzmanlarımız fazladan görevleri omuzlarınızdan kaldırmak için hep yanınızda!